Vodári Martin a okolie

Martin · Žilina ·Vrútky · Sučany · Terchová · Turčianske Teplice · Rajec · Valča · Turany · Verín · Rosina

Pri zapájaní rozvodov vody je dôležité si vybrať správneho vodoinštalatéra. Vodoinštalácia je jedným z hlavných predpokladov na fungovanie objektu. Potrebujete vymeniť vodomery, namontovať vodovodnú batériu alebo vymeniť stúpačky v Martine ? Výmenu kanalizačných rozvodov, rozvody studenej a teplej vody? Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a šikovnými majstrami – vodármi v Martine si ľahko poradíme so všetkými vodoinštalatérskými prácami.

Aké problémy riešime?

Naše služby

Oprava WC

Nesplachuje Vám toaleta? Alebo Vám nedajbože preteká? Zdanlivo banálny problém, ktorý dokáže rozčúliť snáď každého. Ohláste sa a určite Vám s ním poradíme.

Montáž vodovodnej batérie

Vybrali ste si v predajni či na internete nové vodovodné batérie do Vašej novostavby a bojíte sa, aby ste pri jej inštalácii niečo nepokazili? Netreba sa báť, stačí nám zavolať.

Kanalizačné rozvody

Sme majstri v napájaní kanalizačných rozvodov vo Vašom dome či byte. Naši majstri Vám zaručene poradia a zapoja tú najistejšiu trasu odpadovej kanalizácie všade, kde to potrebujete.

Oprava umývadiel, batérií, sifónov

Zle tesniace umývadlá, kvapkajúce batérie či neodtekajúce sifóny, naši majstri opravári nepoznajú nijaký problém, s ktorým by si u Vás v kúpeľni či kuchyni neporadili.

Výmena umývadiel

Zvažujete výmenu umývadiel no neviete, aký ventil kde zapojiť, aký sifón treba ku Vášmu odpadu a podobne? Najlepší odborníci ako my s tým rozhodne problém nemajú.

Čistenie upchatých odpadov

Pokiaľ sa Vám upchal odpad, neváhajte. V širšom okolí Martina Vám ponúkame nonstop servis pre havarijné stavy upchatých odpadov a odtokov. Problém vyriešime rýchlo a kvalitne.

Výmena vodovodnej batérie

Neviete posúdiť, či je Vaša stará vodovodná batéria ešte funkčná a koľko ešte funkčná vydrží? Poraďte sa s najlepšími odborníkmi v okolí, ktorí Vám ju v prípade potreby rovno aj vymenia za novú.

Rozvody studenej a teplej vody

Trasujeme a naťahujeme vodovodné rozvody studenej i teplej vody po celom stavebnom objekte profesionálne, rýchlo a kvalitne.

Krtkovanie potrubí

Ponúkame nonstop servis a krtkovanie potrubia v celom širšom okolí Martina. Preto pokiaľ Vás trápi upchaté či slabo priechodné potrubie, neváhajte a kontaktujte nás kedykoľvek.

Prečo si vybrať nás?

Dobrá cena a kvalitný servis

24 hodinová havarijná služba

Pre svojich zákazníkov poskytujeme non-stop havarijný servis pre ktrkovanie, prasknuté potrubie či čistenie kanalizácií.

Kvalitné materiály za rozumnú cenu

Pri každej činnosti, ktorú vykonávame, sa snažíme robiť všetko pre zákazníka, a teda používame len tie najkvalitnejšie dostupné materiály za čo najlepšiu cenu.

Inovatívne ale zároveň funkčné riešenia

My i všetci naši zamestnanci sme pravidelne preškoľovaní v odboroch našej činnosti, aby sme Vám vždy vedeli poskytnúť čo najefektívnejšie a najmodernejšie riešenia Vašich požiadavok.

Záručný a pozáručný servis na realizácie

Všetky práce robíme svedomite a zodpovedne, čo garantujeme aj našou 36 mesačnou zárukou na stavebné práce. Servis však vieme poskytnúť i po uplynutí záručnej lehoty.

Cenová ponuka zdarma

Súhlasim so spracovaním osobných údajov
(viac info tu).
*povinný údaj

Hľadáte kvalitného vodoinštalatéra alebo potrebujete prerobiť bytové jadro?

Naše služby

Ďakujeme Vám. To Vy nás posúvate ďalej

Naši spokojní klienti