Stavebné práce Martin a okolie

Martin · Žilina ·Vrútky · Sučany · Terchová · Turčianske Teplice · Rajec · Valča · Turany · Verín · Rosina

Stavebná činnosť je pre nás na prvom mieste. Stavebným prácam v Martine sa venujeme viac ako 20 rokov. Plánujete stavať nový dom v Martine a okolí ? Ste na správnom mieste. Ponúkame kompletné stavbárske práce – postavenie hrubej stavby, zateplenie domu, maliarske práce, omietanie, pokladanie podlahy a taktiež všetky inštalatérske práce našich vodárov, elektrikárov, kúrenárov a plynárov. Neváhajte kontaktovať nás, sme tu pre Vás.

V akých problémoch sa môžete na nás obrátiť?

Naše služby

Realizácia hrubej stavby

Realizujeme kompletné hrubé stavby domov podľa projektovej dokumentácie, ktorú nám poskytne zodpovedný architekt.

Stavba strechy

Čo by to bolo za dom bez poriadnej strechy? Realizujeme vysoko kvalitné pokrývačské práce, ktoré rovno vieme spojiť aj s výstavbou podrkovia.

Pokladanie zámkových dlažieb

Váš dom nie je jediné, čo potrebuje vyzerať. Rovnako dôležité je i jeho bezprostredné okolie. Pokladáme kvalitné a cenovo dostupné zámkové dlažby, prečo by ste jednu nemohli mať i vy?

Sadrokartónarské práce

Sadrokartonárske práce nie sú jedine výsadou domov a bytov ale takisto aj kancelárskych priestorov. Viete ním znižovať stropy, predeľovať haly a miestnosti či vytvoriť krásne podhľady a predsteny,

Rekonštrukcie bytových jadier

Búracie práce, stavba nových priečok, výmena rozvodov, maliarske práce i ukladanie dlažby, obkladov a podláh. To všetko a mnohé iné vieme pre Vás vo vašom byte vyriešiť

Výkopy pre základy

Vlastníme ťažkú techniku na výkopové práce, takže žiadne základy pre nás nepredstavujú problém.

Zateplenie fasády

Máte starší alebo nový dom, ktorý potrebuje zatepliť? Kontaktujte nás a dohodnite si bezplatnú obhliadku a cenovú ponuku realizácie zateplenia šitú na mieru.

Pokladanie podlahy

Pokladanie laminátových podláh či parkiet od najkvalitnejších dodávateľov podľa Vášho výberu rýchlo a kvalitne.

Omietanie

Fasádne omietky, striekané omietky, strojové omietky, sadrové omietky či sanačné omietly, nemáme problém s ničím. Či už by ste chceli omietku interiérovú alebo exteriérovú, máme Vám čo ponúknuť.

Maliarske práce

Profesionálne maliarske práce, ktoré oživia Váš interiér. Zverte ich do rúk odborníkom, aby Vaše izby vyzerali ako nové.

Betónovanie podlahy

Máme bohaté skúsenosti s betónovaním podláh a poterov ku spokojnosti desiatok našich klientov.

Výstavba oplotenia

Potrebujete oplotiť pozemok? Či pred stavbou alebo po ukončení výstavby, poradíme Vám s výberom oplotenia, ktorý výborne vyzerá a vydrží.

Pokladanie dlažby a obkladu

Nič nespraví dojem z krásnej kúpeľne či toalety práve tak, ako to dokáže jedine kvalitný a pekný obklad. Pomôžeme Vám s výberom dodávateľov obkladov a dlažieb akéhokoľvek rozmeru a farby a poskytneme kvalitné a rýchle obloženie požadovaných plôch.

a iné…

Prečo si vybrať nás?

Dobrá cena a kvalitný servis

24 hodinová havarijná služba

Pre svojich zákazníkov poskytujeme non-stop havarijný servis pre ktrkovanie, prasknuté potrubie či čistenie kanalizácií.

Kvalitné materiály za rozumnú cenu

Pri každej činnosti, ktorú vykonávame, sa snažíme robiť všetko pre zákazníka, a teda používame len tie najkvalitnejšie dostupné materiály za čo najlepšiu cenu.

Inovatívne ale zároveň funkčné riešenia

My i všetci naši zamestnanci sme pravidelne preškoľovaní v odboroch našej činnosti, aby sme Vám vždy vedeli poskytnúť čo najefektívnejšie a najmodernejšie riešenia Vašich požiadavok.

Záručný a pozáručný servis na realizácie

Všetky práce robíme svedomite a zodpovedne, čo garantujeme aj našou 36 mesačnou zárukou na stavebné práce. Servis však vieme poskytnúť i po uplynutí záručnej lehoty.

Cenová ponuka zdarma

Súhlasim so spracovaním osobných údajov
(viac info tu).
*povinný údaj

Hľadáte kvalitného vodoinštalatéra alebo potrebujete prerobiť bytové jadro?

Naše služby

Ďakujeme Vám. To Vy nás posúvate ďalej

Naši spokojní klienti