Plynári Martin a okolie

Martin · Žilina ·Vrútky · Sučany · Terchová · Turčianske Teplice · Rajec · Valča · Turany · Verín · Rosina

Potrebujete zapojiť plynové rozvody v dôsledku výstavby nového domu alebo rekonštrukcií bytu v Martine a okolí ? Hľadáte projektanta plynovej prípojky v Martine ? Plynové rozvody sú neodmysliteľnou súčasťou každej domácnosti. Pri ich montáži a zapojení sa musí dbať na 100% precíznosť a nezanedbať ani jeden detail. Vyberáme tie najlepšie materiály, aby mal zákazník istotu, že vybral a investoval správne.

Aké problémy riešime?

Naše služby

Rekonštrukcia plynoinštalácie

Potrebujete kompletnú rekonštrukciu plynoinštalácie, prípadne vymeniť jej časť? Pre nás nie je problém. Kontaktujte nás a my si s tým poradíme.

Odstraňovanie únikov plynu

Uniká Vám plyn? Na túto poruchu treba dať obzvlášť pozor, nakoľko okrem zvýšeného nebezpečenstva požiaru či dokonca výbuchu je plyn i jedovatý a nebezpečný pre zdravie. Ohláste nás a naša poruchová služba odstráni problém v čo najkratšom čase.

Výkopové práce plynovej prípojky

Najzákladnejšou vecou je plyn vôbec dostať ku Vám na pozemok. Kontaktujte nás a my Vám s našou ťažkou technikou zrealizujeme výkopové práce pre prípojku plynu vrámci všetkých bezpečnostných pravidiel a noriem.

Zapojenie novej plynoinštalácie

Nová plynoinštalácia je vec, ktorej inštaláciu musíte rozhodne zveriť odborníkom, aby sa predišlo nechceným únikom plynu a ohrozeniu zdravia a života. Obráťte sa na nás.

Výmena hlavného uzáveru plynu

Hlavný uzáver plynu je miesto, v ktorom sa plyn dostáva do Vášho domu. Pokiaľ máte záujem ho vymeniť za novší, kontaktuje nás.

Inštalácia plynovej prípojky

Plynová prípojka je to prvé, čo musíte pri stavbe Vášho domu vyriešiť spolu s vodou a elektrinou. Preto nás neváhajte kontaktovať a všetko zabezpečíme za Vás.

Presunutie sporáku či varnej dosky vrámci kuchyne

Aj tak triviálnu vec, akou je premiestnenie sporáku či varnej dosky vrámci kuchyne, treba zvládnuť odborne. Naši majstri plynári sú tu pre Vás.

Tlakové skúšky na plynovom rozvode

Ako sú na tom Vaše plynové rozvody z hľadiska tlaku? Zavolajte nám a prídeme Vám urobiť tlakové skúšky Vašich plynových rozvodov.

Osadenie plynového kotla

Ak potrebujete osadiť plynový kotol, presne vieme ako na to. Zapojenie nového plynového kotla môže byť problematické, s nami to však zvládnete.

Prečo si vybrať nás?

Dobrá cena a kvalitný servis

24 hodinová havarijná služba

Pre svojich zákazníkov poskytujeme non-stop havarijný servis pre ktrkovanie, prasknuté potrubie či čistenie kanalizácií.

Kvalitné materiály za rozumnú cenu

Pri každej činnosti, ktorú vykonávame, sa snažíme robiť všetko pre zákazníka, a teda používame len tie najkvalitnejšie dostupné materiály za čo najlepšiu cenu.

Inovatívne ale zároveň funkčné riešenia

My i všetci naši zamestnanci sme pravidelne preškoľovaní v odboroch našej činnosti, aby sme Vám vždy vedeli poskytnúť čo najefektívnejšie a najmodernejšie riešenia Vašich požiadavok.

Záručný a pozáručný servis na realizácie

Všetky práce robíme svedomite a zodpovedne, čo garantujeme aj našou 36 mesačnou zárukou na stavebné práce. Servis však vieme poskytnúť i po uplynutí záručnej lehoty.

Cenová ponuka zdarma

Súhlasim so spracovaním osobných údajov
(viac info tu).
*povinný údaj

Hľadáte kvalitného vodoinštalatéra alebo potrebujete prerobiť bytové jadro?

Naše služby

Ďakujeme Vám. To Vy nás posúvate ďalej

Naši spokojní klienti