Kúrenári Martin a okolie

Martin · Žilina ·Vrútky · Sučany · Terchová · Turčianske Teplice · Rajec · Valča · Turany · Verín · Rosina

Potrebujete zapojiť tepelné rozvody? Vymeniť radiátory, termostatický ventil alebo máte záujem o podlahové kúrenie? Naši kúrenári z Martina Vám pomôžu s výberom správneho radiátora, s naprojektovaním podlahového kúrenia a so zapojením tepelných rozvodov tak, aby bola cena a kvalita v správnom pomere. Obráťte sa na nás.

Aké problémy riešime?

Naše služby

Montáž kúrenárskych rozvodov

Ak si staviate nové hniezdočko a rozmýšľali ste, čo s kúrením, už nemusíte. Zavolajte nám a prídeme Vám v čo najkratšom čase spoľahlivo natiahnuť a spojazdniť nové kúrenárske rozvody bez najmenších problémov.

Minimalizácia nákladov na kúrenie

Niektoré, najmä staršie vykurovacie systémy sú bezpochyby kvalitné a slúžia, ale rozhodne nie sú najšetrnejšie pre Vašu peňaženku. Zdá sa Vám, že platíte za kúrenie príliš? Kontaktuje nás a prídeme sa pozrieť, kde by sme Vám vedeli na kúrení ušetriť.

Montáž a výmena radiátorov

Pokiaľ by ste chceli vymeniť Vaše staré radiátory za nové, prípadne staviate dom a potrebujete nahodiť nové radiátory, sme tu pre Vás.

Výmena termostatických ventilov

Termostatické ventily a termostatické hlavice slúžia na reguláciu vykurovania Vašich vykurovacích telies. Staré byty často nemajú ani najmenšiu možnosť regulovať, koľko tepla do svojich radiátorov vpustia a teda platíme za kúrenie oveľa viac, ako by sme museli. Termostatické ventily a hlavice od nás Vás nesklamú.

Inštalácia vykurovacích telies

Odišiel Vám nenávratne kotol? Pokazilo sa vám tepelné čerpadlo? S nami sa ničoho báť nemusíte. Poradíme Vám s výberom nového vykurovacieho telesa podľa Vašich požiadaviek a bez najmenších starostí Vám ho nainštalujeme.

Montáž podlahového kúrenia

Nebavia Vás už radiátory? V prípade, že máte záujem o uloženie najmodernejšieho podlahového kúrenia a objaviť tak ďalší priestor v izbách, neváhajte.

Odvzdušnenie radiátorov

Skončila sa príjemná teplá sezóna, zapli ste kotol a Vaše radiátory nefungujú celkom tak, ako majú? Dajte nám vedieť a prídeme vám spraviť kompletné odvzdušnenie radiátorov a celej vykurovacej sústavy.

Oprava kúrenárskych rozvodov

Realizujeme kompletnú diagnostiku chybných kúrenárskych rozvodov. V prípade, že Vaše kúrenie nefunguje ako má, zavolajte nám. Zistíme, kde presne je chyba, a následne ju odstránime.

Montáž ústredného kúrenia

Pokiaľ chcete vymeniť celú vykurovaciu sústavu za kvalitnejšiu, prípadne nainštalovať úplne novú vykurovaciu sústavu do novostavby, vieme pre Vás vyriešiť aj tento problém. Tím našich odborníkov má dlhoročné skúsenosti s kúrením. Sme pre Vás tí praví

Prečo si vybrať nás?

Dobrá cena a kvalitný servis

24 hodinová havarijná služba

Pre svojich zákazníkov poskytujeme non-stop havarijný servis pre ktrkovanie, prasknuté potrubie či čistenie kanalizácií.

Kvalitné materiály za rozumnú cenu

Pri každej činnosti, ktorú vykonávame, sa snažíme robiť všetko pre zákazníka, a teda používame len tie najkvalitnejšie dostupné materiály za čo najlepšiu cenu.

Inovatívne ale zároveň funkčné riešenia

My i všetci naši zamestnanci sme pravidelne preškoľovaní v odboroch našej činnosti, aby sme Vám vždy vedeli poskytnúť čo najefektívnejšie a najmodernejšie riešenia Vašich požiadavok.

Záručný a pozáručný servis na realizácie

Všetky práce robíme svedomite a zodpovedne, čo garantujeme aj našou 36 mesačnou zárukou na stavebné práce. Servis však vieme poskytnúť i po uplynutí záručnej lehoty.

Cenová ponuka zdarma

Súhlasim so spracovaním osobných údajov
(viac info tu).
*povinný údaj

Hľadáte kvalitného vodoinštalatéra alebo potrebujete prerobiť bytové jadro?

Naše služby

Ďakujeme Vám. To Vy nás posúvate ďalej

Naši spokojní klienti