Elektrikári Martin a okolie

Martin · Žilina ·Vrútky · Sučany · Terchová · Turčianske Teplice · Rajec · Valča · Turany · Verín · Rosina

Staviate nový dom alebo rekonštruujete byt v Martine a okolí ? Potrebujete zapojiť elektriku? Zapojiť prúdové chrániče alebo ističe? Pri zapájaní elektriny je dôležité dbať na presnosť a hlavne opatrnosť. Naši elektrikári z Martina sú tu pre Vás. Vďaka ich 10 ročným skúsenostiam si poradia so všetkými elektroinštalačnými prácami za dostupnú cenu.

Aké problémy riešime?

Naše služby

Nová prípojka nízkeho napätia

Idete stavať a neviete, ako máte postupovať v prípade elektrickej prípojky? Nezúfajte, náš tím odborníkov Vám zabezpečí prípojku NN priamo na pozemok včetne elektromerovej krabice a všetkých vecí, potrebných pre technicky i právne zabezpečenú prípojku nového odberného miesta.

Inštalácia rozvodnej skrine

Poradíme Vám aj s umiestnením rozvodnej skrine z hľadiska situácie domu či bytu, na optimalizáciu nákladov a zjednodušenia zapájania rozvodov.

Inštalácia zásuvkových rozvodov

Inštalácia zásuvkových rozvodov na mieru, podľa projektovej dokumentácie či žiadostí stavebníkov. Poradíme Vám, kam najlepšie umiestniť zásuvky a v akom množstve, aby nebolo množstvo poddimenzované.

Inštalácia svetelných rozvodov

Inštalácia svetelných rozvodov na mieru, podľa projektovej dokumentácie či žiadostí stavebníkov.

Inštalácia či výmena kabeláže

Vymeňte staré hliníkové obvody doma za nové medené. Vydržia dlhšie, dochádza na nich ku menším elektrickým stratám a okrem toho sú oveľa bezpečnejšie z hľadiska skratu a prípadne požiaru.

Drážkovanie do panelu

Pokiaľ bývate v paneláku, výmena elektrických rozvodov pre nás nie je žiadnou prekážkou. S pomocou modernej technológie vieme vysekať drážky do panelu veľmi rýchlo, a teda ušetríme Vašich susedov od nepríjemného mnohotýždňového sekania a vŕtania.

Osadenie inštalačných krabíc

Inštalačné krabice musia byť osadené profesionálne nie len pre to, aby boli zapojené bezpečne. Musia aj po zakrytí dobre vyzerať.

Osadenie ističovej skrinky

Ako iste viete, v prípade väčších stavieb Vaša rozvodná skriňa nemusí byť jediná ističová skrinka v objekte. Pomôžeme Vám i s týmto. Osadenie viacerých ističových skriniek nám totiž rozhodne problémy nerobí.

Montáž dátových zásuviek

Nakoľko je možné, že v súčasnej dobe domáca wifi vypadáva, anténky sa kazia a podobne, súčasnej dobe k moderným trendom patrí okrem inštalácie zásuviek i inštalácia zásuviek dátových pre minimalizáciu výpadkov internetu.

Prečo si vybrať nás?

Dobrá cena a kvalitný servis

24 hodinová havarijná služba

Pre svojich zákazníkov poskytujeme non-stop havarijný servis pre ktrkovanie, prasknuté potrubie či čistenie kanalizácií.

Kvalitné materiály za rozumnú cenu

Pri každej činnosti, ktorú vykonávame, sa snažíme robiť všetko pre zákazníka, a teda používame len tie najkvalitnejšie dostupné materiály za čo najlepšiu cenu.

Inovatívne ale zároveň funkčné riešenia

My i všetci naši zamestnanci sme pravidelne preškoľovaní v odboroch našej činnosti, aby sme Vám vždy vedeli poskytnúť čo najefektívnejšie a najmodernejšie riešenia Vašich požiadavok.

Záručný a pozáručný servis na realizácie

Všetky práce robíme svedomite a zodpovedne, čo garantujeme aj našou 36 mesačnou zárukou na stavebné práce. Servis však vieme poskytnúť i po uplynutí záručnej lehoty.

Cenová ponuka zdarma

Súhlasim so spracovaním osobných údajov
(viac info tu).
*povinný údaj

Hľadáte kvalitného vodoinštalatéra alebo potrebujete prerobiť bytové jadro?

Naše služby

Ďakujeme Vám. To Vy nás posúvate ďalej

Naši spokojní klienti