Domy na kľúč – Martin a okolie

Martin · Žilina ·Vrútky · Sučany · Terchová · Turčianske Teplice · Rajec · Valča · Turany · Verín · Rosina

Keď si človek predstaví stavbu “svojho domu”, málokedy si uvedmí, čo všetko táto stavba obnáša. Koľko času, a najmä aké množstvo úkonov treba vykonať od prvej čiarky v projektovej dokumentácii až po osadenie poslednej elektrickej zásuvky. Mnohí preto zisťujú, ako oslobodzujúce je vyriešiť stavbu takzvaným “domom na kľúč.

Ako prvé je treba vypracovať projektovú dokumentáciu ku stavbe, o čo sa postarajú za Vás naši externí projektanti, s ktorými máme dlhodobo vynikajúce výsledky. Postaráme sa o zavedenie všetkých požadovaných prípojok na pozemok. Hrubá stavba, strecha, okná, fasáda, interiérové stavebné práce, o to všetko sa postaráme za vás v najvyššej kvalite materiálu, odbornosti práce a bez toho, aby ste si s tým robili starosti. Zverte stavbu Vášho domu odborníkom bezstarostne.

V akých problémoch sa môžete na nás obrátiť?

Naše služby

Každý chce, aby stavba jeho rodinného domu prebehla bez problémov. Preto mnohý z nich dávajú prednosť stavbe na kľúč firmám, ktorý ich dom postavia vo vlastnom manažmente a pohodlne, bez potrebného akéhokoľvek zásahu stavebníka.

Máme vlastných projektantov domov, rekupercií atď., vďaka ktorým pre Vás vieme zaručiť veľmi výhodné ceny.
Popredne spolupracujeme s viacerými dodávateľmi materiálov, prostredníctvom ktorých Vám dokážeme ponúknuť len to najlepšie na trhu za tie najlepšie ceny. Naše práce sú vykonávané kvalitne, precízne a pod odborným vedením.
Čistota na pracovisku je pre nás dôležitá, čo znamená odvoz všetkého stavebného neporiadku a každodenný poriadok na pracovisku.

Predbežnú cenovú ponuku stavebných prác máte zdarma. Na všetky vykonané práce sa vzťahuje riadna záručná doba, pričom poskytujeme aj prípadný pozáručný servis.

Vypracovanie projektovej dokumentácie

Výkopy na prípojky a základy

Zavedenie prípojok na pozemok (voda, elektrina, plyn, odpad)

Vybetónovanie podlahy

Stavba nosných a nenosných stien

Stavba strechy a osadenie okien

Zateplenie fasády

Sadrokartónarské práce

Maliarske práce

Vnútorné omietky

Pokladanie dlažby a obkladu

Pokladanie podlahy

Pokladanie zámkových dlažieb

Výstavba oplotenia

Drobné stavebné úpravy a iné…

Prečo si vybrať nás?

Dobrá cena a kvalitný servis

24 hodinová havarijná služba

Pre svojich zákazníkov poskytujeme non-stop havarijný servis pre ktrkovanie, prasknuté potrubie či čistenie kanalizácií.

Kvalitné materiály za rozumnú cenu

Pri každej činnosti, ktorú vykonávame, sa snažíme robiť všetko pre zákazníka, a teda používame len tie najkvalitnejšie dostupné materiály za čo najlepšiu cenu.

Inovatívne ale zároveň funkčné riešenia

My i všetci naši zamestnanci sme pravidelne preškoľovaní v odboroch našej činnosti, aby sme Vám vždy vedeli poskytnúť čo najefektívnejšie a najmodernejšie riešenia Vašich požiadavok.

Záručný a pozáručný servis na realizácie

Všetky práce robíme svedomite a zodpovedne, čo garantujeme aj našou 36 mesačnou zárukou na stavebné práce. Servis však vieme poskytnúť i po uplynutí záručnej lehoty.

Cenová ponuka zdarma

Súhlasim so spracovaním osobných údajov
(viac info tu).
*povinný údaj

Hľadáte kvalitného vodoinštalatéra alebo potrebujete prerobiť bytové jadro?

Naše služby

Ďakujeme Vám. To Vy nás posúvate ďalej

Naši spokojní klienti